ماشین سازی اراک
فاراک | سهام - بورس تهران
تولید مواد بخار بجز دیگهای بخار مرکزی
گروه:
تولید مواد بخار بجز دیگهای بخار مرکزی
نوع بازار:
سهام
وضعیت:
مجاز
آخرین قیمت: 4,680 2.86
قیمت پایانی: 4,680
آخرین معامله
1405/08/17| خصیصه | مقادیر | خصیصه | مقادیر |
|---|---|---|---|
| بازگشایی | 4,680 | پایانی | 4,680 130.00 |
| بیشترین | 4,680 | کمترین | 4,610 |
| حجم | 951.545 میلیون | دفعات | 8,615 |
| حد قیمت | 4,420 - 4,680 | ارزش | 4.452 هزار میلیارد |
| حجم مبنا | 1 | حد حجم | - |
معاملات حقیقی و حقوقی
1405/08/17| حقیقی | حقوقی | |
|---|---|---|
| 469 | تعداد خریدار | 17 |
| 880.543 میلیون | حجم خرید | 71.002 میلیون |
| 357 | تعداد فروشنده | 1 |
| 880.342 میلیون | حجم فروش | 71.203 میلیون |
| 201,092 | تغییر مالکیت | 201,092 |
عرضه و تقاضا
1405/08/17| دستور | تعداد | خرید | فروش | تعداد | دستور |
|---|---|---|---|---|---|
| دستور48 | تعداد11.841 میلیون | خرید4,680 | فروش0 | تعداد0 | دستور0 |
| دستور1 | تعداد100,000 | خرید4,670 | فروش0 | تعداد0 | دستور0 |
| دستور1 | تعداد10,000 | خرید4,660 | فروش0 | تعداد0 | دستور0 |
| دستور1 | تعداد50,000 | خرید4,650 | فروش0 | تعداد0 | دستور0 |
| دستور3 | تعداد260,000 | خرید4,640 | فروش0 | تعداد0 | دستور0 |
EPS
| سال مالی | 1405/06/31 | ||
| تحقق سود | 406 | دوره | 6 ماهه |
| سود TTM | 0 | ||
| P/E TTM | 3.000 |
DPS
| آخرین مجمع | 1405/06/31 | ||
| سود واقعی | 1,561 | P/E مجمع | 3.00 |
| سود نقدی | 0 | ||
| درصد توزیع | 0.00 % |
بازدهی و نقدشوندگی
| 3 ماهه | 113.89 % | رتبه | 87 |
| 6 ماهه | 355.25 % | رتبه | 80 |
| 9 ماهه | 266.12 % | رتبه | 94 |
| 1 ساله | 272.83 % | رتبه | 120 |
| بزرگ | |||
| متوسط | |||
| کوچک | |||
| رشدی | میانه | ارزشی |
125.518 هزار میلیارد
ارزش بازار
3.52
P/B
% 56.48
سهام شناور آزاد
اطلاعیه ها
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱(اصلاحیه)
1405/08/09گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰(اصلاحیه)
1405/08/09توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
1405/08/09صورتهای مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)(اصلاحیه)
1405/08/06گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
1405/08/06افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - تغییرات هیات مدیره شرکت فرعی پایساز- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۶/۰۶/۳۱
1405/07/29صورتهای مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
1405/08/06معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل(اصلاحیه)
1405/07/12
تاریخچه
| تاریخ | بازگشایی | کمترین | بیشترین | پایانی | درصد تغییر | حجم | دفعات |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| تاریخ : 1405/08/17 | بازگشایی : 4,680 | کمترین : 4,610 | بیشترین : 4,680 | پایانی : 4,680 | درصد تغییر : 2.86 | حجم : 951.545 میلیون | دفعات : 8,615 |
| تاریخ : 1405/08/16 | بازگشایی : 4,550 | کمترین : 4,550 | بیشترین : 4,550 | پایانی : 4,550 | درصد تغییر : 2.94 | حجم : 11.792 میلیون | دفعات : 328 |
| تاریخ : 1405/08/13 | بازگشایی : 4,420 | کمترین : 4,420 | بیشترین : 4,420 | پایانی : 4,420 | درصد تغییر : 2.79 | حجم : 44.25 میلیون | دفعات : 573 |
| تاریخ : 1405/08/12 | بازگشایی : 4,300 | کمترین : 4,300 | بیشترین : 4,300 | پایانی : 4,300 | درصد تغییر : 2.87 | حجم : 7.032 میلیون | دفعات : 272 |
| تاریخ : 1405/08/11 | بازگشایی : 4,180 | کمترین : 4,180 | بیشترین : 4,180 | پایانی : 4,180 | درصد تغییر : 2.96 | حجم : 13.323 میلیون | دفعات : 296 |
| تاریخ : 1405/08/10 | بازگشایی : 4,060 | کمترین : 4,060 | بیشترین : 4,060 | پایانی : 4,060 | درصد تغییر : 2.78 | حجم : 29.886 میلیون | دفعات : 516 |
| تاریخ : 1405/08/09 | بازگشایی : 3,950 | کمترین : 3,950 | بیشترین : 3,950 | پایانی : 3,950 | درصد تغییر : 2.86 | حجم : 8.956 میلیون | دفعات : 334 |
| تاریخ : 1405/08/06 | بازگشایی : 3,740 | کمترین : 3,740 | بیشترین : 3,850 | پایانی : 3,840 | درصد تغییر : 2.67 | حجم : 293.093 میلیون | دفعات : 3,039 |
| تاریخ : 1405/08/05 | بازگشایی : 3,890 | کمترین : 3,670 | بیشترین : 3,890 | پایانی : 3,740 | درصد تغییر : 1.06 | حجم : 658.185 میلیون | دفعات : 7,117 |
| تاریخ : 1405/08/04 | بازگشایی : 3,780 | کمترین : 3,780 | بیشترین : 3,780 | پایانی : 3,780 | درصد تغییر : 3.00 | حجم : 25.428 میلیون | دفعات : 473 |
| تاریخ : 1405/08/03 | بازگشایی : 3,670 | کمترین : 3,670 | بیشترین : 3,670 | پایانی : 3,670 | درصد تغییر : 2.80 | حجم : 29.208 میلیون | دفعات : 535 |
| تاریخ : 1405/08/02 | بازگشایی : 3,530 | کمترین : 3,440 | بیشترین : 3,590 | پایانی : 3,570 | درصد تغییر : 2.29 | حجم : 240.941 میلیون | دفعات : 2,601 |
| تاریخ : 1405/07/29 | بازگشایی : 3,490 | کمترین : 3,400 | بیشترین : 3,490 | پایانی : 3,490 | درصد تغییر : 2.95 | حجم : 280.574 میلیون | دفعات : 2,827 |
| تاریخ : 1405/07/28 | بازگشایی : 3,390 | کمترین : 3,390 | بیشترین : 3,390 | پایانی : 3,390 | درصد تغییر : 2.73 | حجم : 27.42 میلیون | دفعات : 524 |
| تاریخ : 1405/07/27 | بازگشایی : 3,300 | کمترین : 3,280 | بیشترین : 3,300 | پایانی : 3,300 | درصد تغییر : 2.80 | حجم : 104.85 میلیون | دفعات : 1,156 |
نمادهای همگروه
| نماد | پایانی | تغییر | درصد | حجم | ارزش بازار |
|---|---|---|---|---|---|
| نماد : فاذر | پایانی : 3,129 | تغییر : 91.00 | درصد : 3.00 | حجم : 413.245 میلیون | ارزش بازار : 56.518 هزار میلیارد |
| نماد : فنرژی | پایانی : 1,000 | تغییر : 0.00 | درصد : 0.00 | حجم : 1 | ارزش بازار : 163.16 میلیارد |
| نماد : اسفراین | پایانی : 0 | تغییر : - | درصد : - | حجم : 0 | ارزش بازار : - |
| نماد : فاراکح | پایانی : 380 | تغییر : 5.00 | درصد : 1.30 | حجم : 1.176 میلیارد | ارزش بازار : 125.518 هزار میلیارد |
| نماد : فاذرح | پایانی : 1,960 | تغییر : 130.00 | درصد : 7.10 | حجم : 1.443 میلیون | ارزش بازار : 56.518 هزار میلیارد |
| نماد : ضراک7007 | پایانی : 300 | تغییر : - | درصد : - | حجم : 20 | ارزش بازار : - |
پیام ناظر
بازگشايي نمادهاي معاملاتي(فسبزوار)،(فاراك)،(غشهد)،(دابور)،(همراه)
1405/08/02بازگشايي نمادهاي معاملاتي(فسبزوار)،(فاراك)،(غشهد)،(دابور)،(همراه)
1405/08/02بازگشايي نمادهاي معاملاتي(فسبزوار)،(فاراك)،(غشهد)،(دابور)،(همراه)
1405/08/02توقف نماد (فاراك1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
1405/08/02بازگشايي نمادهاي معاملاتي(حفاري)،(فاراك)،(وتجارت)،(كترام)،(البرز)
1405/06/25بازگشايي نمادهاي معاملاتي(حفاري)،(فاراك)،(وتجارت)،(كترام)،(البرز)
1405/06/25توقف نماد (فاراك1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
1405/06/24توقف نماد (فاراك1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
1405/06/24توقف نماد (فاراك1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
1405/06/24توقف نماد (فاراك1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
1405/06/24
